KURUMSAL Kurumsal Değerlerimiz

İş yapma biçimimizde temel referans olarak aldığımız değerlerimiz:

Çevreyle Dost olmak
Modern teknoloji ve arıtma sistemlerini kullanarak, bulunduğu ortamdaki doğal kaynakları korumak sureti ile dünya standardlarında çevreyle dost üretim yapmak, nicelikten çok niteliğe verdiğimiz değerin göstergesidir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri ile Katma Değer Yaratmak
İçinde bulunduğumuz Çukurova bölgesi başta olmak üzere ülkemizin heryerinde sanattan eğitime, tarımdan balıkçılığa kadar her türlü alanda çeşitli kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği içerisinde pekçok sosyal sorumluluk projesi yürütmek ve bu projeler aracılığı ile yöreye ve topluma katma değer sağlamak parçası olduğumuz topluma verdiğimiz değerin ve saygının bir ifadesidir.

Ekip Anlayışıyla Çalışmak
Çalışanlarımız ve bizimle iş yapan alt firmaların çalışanları İsken ailesinin birer üyesidir. Ekip bilincini önde tutmak ve elde edilen tüm başarıların ekip olarak paylaşılmasını benimsemek esastır.

Sürekli Gelişim
Gücümüzü yetkin ve başarılı insan kaynağımızdan alırız. Çalışanlarımıza gerekli ve mümkün olan tüm gelişim imkanlarını sunarak ve çalışma koşullarımızı hep daha iyiye götürerek dinamik ve sürekli gelişen organizasyon olmak kurumsal hedeflerimize ulaşmak yolundaki en büyük dayanağımızdır.

Evrensel Etik Değerlere Bağlılık
Bütün uygulamalarımızda yasalara, insan haklarına ve iş ahlakı kurallarına uyum, dürüst ve insan odaklı yönetimimizin taviz verilmez değerlerindendir. 

YUKARI GİT